Köpük Harf Tabela Ana ve ara renk tonlarının dışında simli simsiz renk seçeneği de bulunmaktadır. 24 – 32 Dansite yoğunluğunda. 3 – 12 cm arası kalınlık (derinlik) 8 - 95 cm yüksekliğinde ideal olarak harf kesimi yapılabilir. Daha yüksek ölçüler için detaylı maliyet çıkarılmalıdır. İsteğe göre strafor harf ön yüzü 3mm pleksi kaplanabilir. İsteğe göre strafor ön yüzü 3mm forex üzeri dijital baskı uygulanabilir. Ana ve ara renkler dışında simli simsiz renk seçeneği bulunmaktadır. İstenilen özelliklerde logo , figür vb. kesimi yapılabilmektedir. Strafor harflerimiz boyanma işlemi bittikten sonra, kesilmiş oldukları plakalara tekrardan yerleştirilir. Plakalar ile kargolama yapıldığından kargoda kırılma riski de çok küüçük seviyelere indiriyoruz.

Başakşehir tabelacı olarak, Strafor Kutu Harf Tabelalar köpük malzemeden bir makina düzeneğinden kesilerek üretilir ve çoğunlukla iç mekan tercih edilse de dış mekanlarda da sıklıkla kullanılır. Maliyeti diğer tüm tabela türlerinden uygun olması ve montajının basit şekilde yapılması tercihin artmasını sağlamaktadır. Strafor Kutu Harfler 2 boyutlu olarak üretilmektedir. Bu nedenle harf dışında firma logoları, Grafiti çalışmaları, özel grafik çalışmaları ve dijital baskı seçeneği ile çeşitlendirilebilir.

Tabela için 15 yıldır Reklam, Tabela ve Tasarım hizmeti veren Başakşehir Tabela Firması bünyesinde müşterilerimize en kaliteli ve ekonomik Reklam ve Tabela ve Cephe hizmeti sağlanmaktadır. Şunu unutmayın firmanızı bir adım ileriye taşıyacak özgün fikirler ve kaliteli tasarımları yalnızca Başakşehir Tabela Reklam’ da bulabilirsiniz. Kaliteli bir Reklam ve Tabela için bize ulaşınız.

Başakşehir Reklam olarak %100 müşteri memnuniyeti prensibi ve özgün tasarımları, kurumsal özelliklerinizi yansıtarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Başakşehir Tabela Reklam 15  yıllık deneyimini size sunmaktadır. Başakşehir Tabela; yalnızca belirli bir noktaya satış yapmak yerine tüm Türkiye’ye satış yapabilen işinde deneyimli,üst düzey makine parkuru olan bir yapıya sahiptir.

Amacımız, özüne ve hedeflerine sadık kalarak ilerleyen, tercih edilen, özenilen, güvenilen, çağdaş teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak ve kalite anlayışını göz önünde tutarak sürekli gelişen müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tatmin eden hizmetleri sunan bir kurum olarak hizmet sunmaktır.

Yorumlar

 1. author

  Tabela için internet bulup aradığımız hemen dönüş yapan ve kaliteli bir işçilikyapan deneyimli bir firma ayakkabı mağazımızı güzelleştirdiler. teşekkürler

  1. author

   Mobilya mağazımızın iç görsellerini uyguladılar teşekkür ederiz beğendik

 2. author

  Kuruyemişdükkanımıza çok güzel ışıklı kutu harf tabela yaptılar fiyatları gayet uygun öneririrm.

Yorum Yaz

Başakşehir'in En Kaliteli Tabelacısı

Başakşehir, İkitelli, Masko, Halkali Bölgesine Aynı GÜn Keşif