Yapıların dış cephelerinde uygun olan alanlarında altta konstrüksiyon veya iskele üzerine uygulanan büyük ölçekli baskılı reklam ürünleridir. Mesh yapısı gereği hava geçirgen bir üründür. Bu nedenle vinile göre daha transparan bir yapısı vardır. Bu nedenle içeriden dışarıyı dışarıdan içeriyi görmek mümkündür. Özellikle rüzgar alan bölgelerde delikli yapısı nedeniyle tercih edilmektedir. Vinil yapısında gözenek barındırmadığı için görüntü netliği açısından önemli yerlerde tercih edilir. Konstrüksiyon üzerine germe yapılabileceği gibi su kontrası üzerine uygulamada yapılabilir. Dıştan ışıklandırma yapılabileceği gibi ışığı homojen dağıtan yapısı sayesinde içten ışıklandırma da yapılabilir. Mesh Fiyatları değişkenlik gösterir

Kalite garantili, uygun fiyat ve birbirinden güzel tasarımlarla Başakşehir Tabelacı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.   Bölgesine Tabela Reklam Hizmetleri alt yapısını kullanarak hazır tabela anlamında Türkiye’nin en iyi tasarımlarını sizlere sunmaktayız. Uzman ekip, deneyimli birikimi ile tabela teslim sürecinden sonra bile sizlere 7/24 destek olmaktayız. Deneyim ve farklı Tabela tasarımlarımız ve daha fazlası için bize ulaşın.

Tabela için 15 yıldır Reklam, Tabela ve Tasarım hizmeti veren Başakşehir Tabela Firması bünyesinde müşterilerimize en kaliteli ve ekonomik Reklam ve Tabela ve Cephe hizmeti sağlanmaktadır. Şunu unutmayın firmanızı bir adım ileriye taşıyacak özgün fikirler ve kaliteli tasarımları yalnızca Başakşehir Tabela Reklam’ da bulabilirsiniz. Kaliteli bir Reklam ve Tabela için bize ulaşınız.

Başakşehir Reklam olarak %100 müşteri memnuniyeti prensibi ve özgün tasarımları, kurumsal özelliklerinizi yansıtarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Başakşehir Tabela Reklam 15  yıllık deneyimini size sunmaktadır. Başakşehir Tabela; yalnızca belirli bir noktaya satış yapmak yerine tüm Türkiye’ye satış yapabilen işinde deneyimli,üst düzey makine parkuru olan bir yapıya sahiptir.

Amacımız, özüne ve hedeflerine sadık kalarak ilerleyen, tercih edilen, özenilen, güvenilen, çağdaş teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak ve kalite anlayışını göz önünde tutarak sürekli gelişen müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tatmin eden hizmetleri sunan bir kurum olarak hizmet sunmaktır.

Yorumlar

 1. author

  Tabela için internet bulup aradığımız hemen dönüş yapan ve kaliteli bir işçilikyapan deneyimli bir firma ayakkabı mağazımızı güzelleştirdiler. teşekkürler

  1. author

   Mobilya mağazımızın iç görsellerini uyguladılar teşekkür ederiz beğendik

 2. author

  Kuruyemişdükkanımıza çok güzel ışıklı kutu harf tabela yaptılar fiyatları gayet uygun öneririrm.

Yorum Yaz

Başakşehir'in En Kaliteli Tabelacısı

Başakşehir, İkitelli, Masko, Halkali Bölgesine Aynı GÜn Keşif